Favorilerim

Favorilerinize eklemek için bahisinizin yanında yer alan yıldız sembolüne tıklayın.

Sosyal Medya

Basketbol

Canlı en popüler

Aktüel Bahisler

20:00
15.12
20:00
15.12
20:30
15.12
20:30
15.12
19:35
16.12
20:05
16.12
20:05
16.12
20:05
16.12
15:00
17.12
15:00
17.12

Bahis türü filtresi

Hızlı-Bahis

Pazar - 15.12.2019

Kim kazanır?

Liga Argentina - Arjantin

Ciclista - Petrolero Argentino 19:30
Racing de Chivilcoy - Atenas 19:30

U22 Liga de Desarrollo - Arjantin

Deportivo Atenas (U22) - Weber Bahia (U22) 19:30

Torneo Federal - Arjantin

Club Sol de America de Formosa - Atlético Saladas 19:30
Asociacion Deportiva Centenario - Perfora de Plaza Huincul 20:00
Club Deportivo Comercio de Santa Sylvina - San Martin de Curuzu Cuatia 20:00

NBA - Kuzey Amerika

New York Knicks at Denver Nuggets 20:00
Sacramento Kings at Golden State Warriors 20:30

NCAA - Kuzey Amerika

SE Missouri State at Youngstown State 20:00
Samford at Hawaii 20:30

Liga Nacional de Baloncesto Profesional - Meksika

Santos de San Luis - Angeles de Puebla 20:00
Mineros de Zacatecas - Huracanes 20:00
Plateros de Fresnillo - Astros Jalisco 20:00

Pazartesi - 16.12.2019

Kim kazanır?

NBL - Avustralya

Illawarra Hawks - Melbourne United 03:30

Women's Korean Basketball League - Kore (Güney)

Shinhan S-Birds - Busan BNK Some 05:00

B.League - Japonya

Seahorses Mikawa - Brave Thunders 05:05
SAN-EN NeoPhoenix - Niigata Albirex BB 05:05

Super League - İran

Mes Kerman - Parsa Mashhad 07:30
Exxon Tehran - Chemidor Tehran 07:30
Mahram Tehran - Padafand Raad Havaei Dezful 07:30
Petrochimi Bandar Imam - Shahrdari Bandar Abbas 07:30
Shora Shahrdari Qazvin - Zob Ahan 09:00
Toofarghan Azarshahr - Niroo Zamini Army Tehran 09:00
Shahrdary Gorgan - Naft Abadan 09:30

Superleague - 1st Division - Women - Rusya

Chernie Medved Politehnik - Ugmk-Junior Yekaterinburg 09:00
Nika Siktivkar - MBA Moskova II 10:30

Top League - Kırgızistan

Nomad - SHUM 09:00

Rusya Kupası - Rusya

Samara-SGEU - BC Parma Perm 10:00

LKL League - Litvanya

BC Nevezis - KK Prienai 11:00

U20 Championship - Polonya

GKS Tychy (U20) - ZAK Zory (U20) 11:00
MKS Smyk Prudnik (U20) - GTK Gliwice (U20) 11:00
Polonia Warszawa (U20) - KS Rosa Radom (U20) 12:45
UKS Gim 92 Ursynow Warszawa (U20) - Legia Varşova (U20) 13:00

Korisliiga - Finlandiya

Ura Basket - KTP-Basket 11:30

Liga Nationala Group A - Men - Romanya

BCMU Pitesti - CSM Universitatea Craiova 11:30

Premier League - İsrail

Hapoel Eilat - Maccabi Ashdod 12:00

LNB Espoirs (U21) - Fransa

Levallois (U21) - Chalons en Champagne (U21) 12:00

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - İtalya

Fortitudo Alessandria (U20) - Accademia Basket Vco (U20) 12:30
Pol Stella (U20) - Pallacanestro Castel S Pietro T 2010 (U20) 13:00
Chiesina Basket (U20) - ASD Laurenziana Basket Firenze (U20) 13:40
AS KOR San Giuliano Milanese (U20) - Milanotre Basket Bianco (U20) 14:00
NB Sora 2000 (U20) - Virtus 2012 Cassino (U20) 14:00
Pol Libertas Cussignacco (U20) - ADP-AKK Bor (U20) 15:00

Ligue Nationale 1 - Fransa

UB Chartres Metropole - DAX Gamarde Goos Basket 14:00

Campeonato Paulista - Women - Brezilya

Funvic - Vera Cruz Campinas 17:30

NBA - Kuzey Amerika

Cleveland Cavaliers at Toronto Raptors 19:35
San Antonio Spurs at Houston Rockets 20:05
Chicago Bulls at Oklahoma City Thunder 20:05
Dallas Mavericks at Milwaukee Bucks 20:05

Salı - 17.12.2019

Kim kazanır?

Eurolig - Erkekler - Avrupa

BC Zenit St. Petersburg (RUS) - Maccabi Tel Aviv (ISR) 12:00
Zalgiris (LTU) - Anadolu Efes (TUR) 13:00
Panathinaikos Atina (GRE) - Fenerbahçe (TUR) 14:00
Real Madrid (ESP) - Olimpia Milano (ITA) 14:00
Valencia Basket (ESP) - Baskonia Vitoria (ESP) 15:00
Barcelona (ESP) - Asvel Villeurbanne (FRA) 15:00

Çarşamba - 18.12.2019

Kim kazanır?

Eurolig - Erkekler - Avrupa

CSKA Moskova (RUS) - Kızılyıldız (SCG) 12:00
ALBA Berlin (GER) - Bayern Münih (GER) 14:00
Olympiakos Pire (GRE) - Khimki Moskova (RUS) 14:00

Perşembe - 19.12.2019

Kim kazanır?

Eurolig - Erkekler - Avrupa

Fenerbahçe (TUR) - BC Zenit St. Petersburg (RUS) 12:45
Maccabi Tel Aviv (ISR) - Panathinaikos Atina (GRE) 14:00
Olimpia Milano (ITA) - Valencia Basket (ESP) 14:45
Baskonia Vitoria (ESP) - Real Madrid (ESP) 15:00
Bahis seçilmedi.
Bir bahis seçmek için lütfen tahmininizin üzerine tıklayınız.
  •  

3D Blackjack

Canlı bahis takvimi

Şimdi canlı bahis oynayın, haftanın 7 günü 24 saat boyunca!

Şimdi canlı oynayın!

Sitemizde, hizmetlerimizi geliştirmek, site ile ilgili analiz yapmak, kişisel ayarların kaydedilmesi ve uygun reklamların gösterimi için birinci ve üçüncü taraf çerezler kullanmaktayız. Sitemizdeki ziyaretinize devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ayarlarınızı değiştirmek için Çerez Bildirimi bölümümüze göz atabilirsiniz.

Web sitesinin işletimcisi olan ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı Gibraltar Hükümeti tarafından verilmiş olup, bu lisans Gibraltar Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling Act 2005 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası 051 altında (RGL No. 051), sabit oranlı spor bahisleri ve buna ek olarak, 050 nolu (RGL N0. 50) bir uzaktan Casino oyunları sunma lisansları verilmiştir.

Ayrıca, ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı İngiltere Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası No. 000-039011-R-319371-004 altında İngiltere'de şans oyunları sunma lisansı verilmiştir.